PharmData s.r.o.

Servis

Hledání

Uživatelská nabídka

Co nabízíme

Firma PharmData má dlouhodobé zkušenosti při správě farmaceutických a zdravotnických dat. Nabízíme tyto služby:

Pro lékárny a e-shopy

Číselník PDK
Naše firma je správcem PDK číselníku - jednotného systému číslování přípravků obchodovaných v síti lékáren. Data jsou využívána distribucí, výrobci a lékárnami při vzájemné obchodní komunikaci pro jednoznačné určení výrobků. Vaše objednávání a správa zásob je s PDK číselníkem mnohem jednodušší.
Služba „fetch“
Jsme správci obrovského množství dat o výrobcích prodávaných v lékárnách. Máme k dispozici fotografie více než 54 000 výrobků, do jednotné formy zpracovaná SPC k 32 000 výrobkům, doplňující textové informace k 48 000 výrobkům a další certifikáty v digitalizované podobě. Tato data můžete pomocí služby „fetch“ snadno zakomponovat do svých aplikací a e-shopů.

Pro výrobce a dodavatele

Statistiky zobrazení výrobků
Jelikož dodáváme data do desítek e-lékáren, máme dobrý přehled o tom, jaké výrobky jsou na těchto webech zobrazovány. Vygenerujeme Vám přehledné měsíční statistiky dostupnosti Vašich výrobků, pomoci kterých snadno zjistíte, kde by Váš výrobek mohl být propagován lépe.
Registrace výrobků v PDK
Registrováním Vašeho výrobku do číselníku PDK získáte řadu přínosů. Váš výrobek bude snáze obchodovatelný díky jednotnému objednávacímu systému, který využívá většina distribučních společností i lékáren. Díky internetovému registračnímu dotazníku je nyní registrace snazší a přístupnější a máte větší přehled o jejím průběhu.

Pro nemocnice

Číselník zdravotnických prostředků
Pro Vaši potřebu jsme vytvořili a postupně plníme obdobu číselníku PDK pro zdravotnické prostředky. Tento číselník Vám může napomoci zpřehlednit Vaše objednávání i správu zásob.
Nástroj pro párování sortimentu
Pro snazší nasazení jednotného číselníku ZP můžete použít náš internetový nástroj pro párování sortimentu. Jednoduchým způsobem si snadno vytvoříte vazbu mezi vašimi interními objednacími čísly a jednotlivými, jednoznačně určenými výrobky.

 

Nové výrobky


novinka
Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek. Velmi těžce rozpustný ve vodě, snadno rozpustný v dichlormethanu, mírně rozpustný v acetonu a v lihu 96%.

Aktuality

V souvislosti se zákonem 349/2023 (Zákon, kterým se mění některé zákony v souvislosti s konsolidací veřejných rozpočtů) a se změnami zákona o dani z přidané hodnoty z něj vyplývajících jsme připravili aplikaci pro hromadné nastavení DPH u vašich výrobků. Tato aplikace je součástí registračního centra v záložce „DPH 2024“. O této změně jste byli pravděpodobně informování prostřednictvím hromadného e-mailu zaslaného na adresy registrátorů…

V souvislosti s nutností registrace výrobků s exspirací kratší než jeden měsíc byla do číselníku zavedena patřičná pole. Exspirace je nyní uváděna jak zrcadlená z číselníků SÚKL, tak ta, kterou uvádí výrobce v rámci registrace. Zároveň byla přidána jednotka exspirace a zavedeno nové pole "Ochranný prvek" které zrcadlí údaj SÚKL o povinnosti ochranného prvku u HVLP. Číselník ZP tříd byl rozšířen o IVDR klasifikace.

Nový formát je platný od 2.9.2023.

Úprava formátu PDK 078 revize 2
Od 1.1.2023 začne platit nová úprava poslední verze formátu PDK.

Inzertní odkazy

Logo Hartmann-Rico

Data číselníku ze dne: 15.7.2024
© PharmData, s.r.o.